Bytový designér k vašim službám v Praze a v Brně

Bytový designér Jáchym Mimra

Jáchym Mimra navrhuje a vyrábí nadčasové interiéry s láskou již více než 10 let. Své profesi se věnuje s obdivuhodným citem a svůj přirozený talent zdokonaluje poctivým studiem od profesionálních mistrů. Truhlařina je mu koníčkem a právě to je důležitým předpokladem k perfektně odvedené práci.

Jáchym Mimra spolupracuje s odborníky ze světa designu a nabízí službu bytového designéra pro Prahu, Brno i celou ČR. Ve své práci se zaměřuje na výrobu dřevěného nábytku na míru s cílem nabídnout zákazníkům to, co na českém trhu chybí - od širšího výběru sortimentu, přes barvy až po materiály.

„Návštěvníci nás navštěvují s tím, že chtějí něco zvláštního. A my se jim snažíme splnit jejich požadavky do nejmenšího detailu. Dbáme na to, aby byli spokojení s výrobou, dodáním a s přesností práce.“

Jáchym Mimra,
Bytový designér

Prohlédněte si videa o tom, jak jsme získali ocenění Živnostník roku 2011

Pardubický kraj - zkraje týdne 46
Příběh - živnostník roku Jáchym Mimra
Česká televize - Rubrika malý byznys - 
téma živnostník roku 2011
Jáchym Mimra nadčasový design

Video můžete přehrát přímo 
kliknutím na obrázek.

Přehrát video v samostatném okně.
Od času 5:20 se video týká naší firmy.

Proč je dobré najmout si bytového designera?

Chcete si splnit sen a obklopit se ve svém interiéru nadčasovým designem? Máte nějakou představu, ale nevíte jak ji realizovat? Toužíte po originálním netradičním nábytku a nejste si jistí, jak ho kombinovat? Právě proto je tu služba bytového architekta. Právě te dokáže proměnit veškeré vaše potřeby a přání ve skutečnost.

Kontaktujte Jáchyma Mimru. Společnost Nadčasový design sídlí v Pardubicích, ale bytový designér Jáchym Mimra je vám k dispozici i v Praze, Brně nebo kdekoliv jinde v ČR.

Jaké jsou výsledky práce bytového designera?

Bytový designér vám vytvoří nadčasovou ložnici Bytový designer poradí s designem kuchyně Bytový designér vytváří reprezentativní kanceláře Bytový designér - nadčasové schodiště
Nadčasové ložnice Nadčasové kuchyně Nadčasové kanceláře Nadčasové schodiště
Vytvářet originální a nadčasový styl pro interiéry budoucích let. To je mottem Jáchyma Mimry - bytového designéra, který je špičkou ve svém oboru.

Napsali o nás - Jáchym Mimra je živnostníkem roku 2011

Naše práce nás baví. Nechte si připravit interiéry od bytového designera i vy!

Bytový designér vytvoří nadčasovou kancelář Bytový designér Jáchym Mimra Bytový designér ctí nadčasový design Bytový designér navrhne komfortní ložnici

Do budoucnosti plánuje Jáchym Mimra rozšiřování a zkvalitňování svých služeb bytového designéra pro Prahu, Brno i celou ČR. Můžete se těšit na spoustu nových projektů.

Máte zájem o službu bytového designéra? Napište Jáchymu Mimrovi!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Získali jsme ocenění web roku 2011

V rámci soutěže Era Živnostník roku 2011 a Vodafone Firma roku 2011 jsme získali ocenění v nové soutěži

Web roku 2011.

Kontaktujte nás

Jáchym Mimra
Bělehradská 379
530 09  Pardubice

Tel.: +420 608 267 129
E-mail:

Chcete kompletní kontaktní údaje?

RSSRSS

Novinky

09. 02. 2018

Světelné studio

Světelné studio

18. 04. 2017

Designovka

Designovka

26. 11. 2016

Designové osvětlení

Designové osvětlení

Archiv novinek