Moderní interiér ložnice

Dobrý spánek je základem každého nového dne. Probouzejte se příjemně odpočatí, díky kvalitnímu a modernímu interiéru ložnice. Prohlédněte si námi realizované typy nadčasových ložnic. Nabízíme vám i výrobu originální ložnice na MARS

Pokud přemýšlíte o kompletní obměně své ložnice, nebojte se obrátit na naše designery. Ti jsou plni nápadů a navrhnou vám v 3D pohodlnou a jedinečnou ložnici, o níž už nebudete jen snít. Již nyní nahlédněte do fotogalerie ložnic a vyberte si moderní interiér ložnice, který vám bude vyhovovat.

Vyplňte alternativní text

Ložnice v nadčasovém designu pro budoucí léta.Kombinace vysokého lesku s hliníkovými prvky.Tyto ložnice potěší náročnější klientelu.


Vyplňte alternativní text  Svatební postele !!!!! - přivezeme přímo k obřadu složíme pro kameru nebo vás přímo oddají na novomanželské posteli.Poté převezeme na místo svatební noci.


Ložnice s barovým, obloukovám pultem v kombinaci s přírodními materiály.Ložnice s barovým, obloukovým pultem v kombinaci s přírodními materiály.


Dubová ložnice do šikmých prostor.

Ložnice pro budoucí léta,originální design tvarů a barev vhodné do luxusních vil,hotelů atd.Tyto ložnice potěší hlavně svou originalitou,pohodlím a úžasným designem.Máme přichystané další varianty mnoha tvarů a postupně vám je představíme.


Vestavěné skříně.Nadčasová ložnice Marsu - budoucí léta.Vestavěná skříň s dveřmi,uvnitř malá šatna se šatním programem a policovým systémem.


Nadčasové ložnice

Vyplňte alternativní text  Ložnice budoucích let v profesionálním desingu.Tyto originální,ojedinělé nadčasové ložnice jsou navrhované pro budoucí generace.Proto musí být vzdušné,lehké v prostoru .

Moderní originální ložnice

Vyplňte alternativní text  Moderní ložnice jsou designově  laděny do určeného prostoru a zapadající do moderního světa.Budete se vnich cítit naladěně a zároven uvolněně.

Máte zájem o realizaci moderního interiéru ložnice? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Získali jsme ocenění web roku 2011

V rámci soutěže Era Živnostník roku 2011 a Vodafone Firma roku 2011 jsme získali ocenění v nové soutěži

Web roku 2011.

Kontaktujte nás

Jáchym Mimra
Bělehradská 379
530 09  Pardubice

Tel.: +420 608 267 129
E-mail:

Chcete kompletní kontaktní údaje?

RSSRSS

Novinky

09. 02. 2018

Světelné studio

Světelné studio

18. 04. 2017

Designovka

Designovka

26. 11. 2016

Designové osvětlení

Designové osvětlení

Archiv novinek