Návrhy a výroba schodišť

Přejete si mít v interiéru výjimečné a originální schodiště? Kontaktujte specialisty na návrhy a výrobu schodiště v Praze či Brně již dnes. Náš designer Erik Kendl vám rád poradí a navrhne dřevěné, luxusní a nadčasové schodiště, které bude korespondovat s celým interiérem.

Po vypracování náčrtu nebo 3D návrhu vašeho nového schodiště, se naši specializovaní pracovníci pustí do výroby. U nás se můžete spolehnout na 100% kvalitu materiálu i samotné výroby. Nabízíme širokou škálu barev a designového provedení vámi zvoleného schodiště. Nahlédněte do fotogalerie schodišťprohlédněte si již realizované projekty.

Posledním krokem v celém procesu návrhu a výroby schodiště je montáž, při níž nesmí chybět designér, který doladí celý interiér tak, aby vám nejvíce vyhovoval. Jako bonus jsme si pro vás připravili obraz ke každému schodišti zdarma. Obraťte se na specialisty přes návrhy a výrobu schodišt v Praze či Brně ještě dnes.

Máte zájem o návrh a výrobu schodiště? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Získali jsme ocenění web roku 2011

V rámci soutěže Era Živnostník roku 2011 a Vodafone Firma roku 2011 jsme získali ocenění v nové soutěži

Web roku 2011.

Kontaktujte nás

Jáchym Mimra
Bělehradská 379
530 09  Pardubice

Tel.: +420 608 267 129
E-mail:

Chcete kompletní kontaktní údaje?

RSSRSS

Novinky

09. 02. 2018

Světelné studio

Světelné studio

18. 04. 2017

Designovka

Designovka

26. 11. 2016

Designové osvětlení

Designové osvětlení

Archiv novinek